RFPL logó

Premier League csapatok 2019-2020: lista

RFPL - Orosz Labdarúgás Premier Liga, amely magában foglalja az ország legjobb FC-jét. 2001 óta létezik, és a résztvevők száma változatlan marad - 16. A Premier League 2019-2020 csapatait az orosz különböző régiók legjobb futball klubjai képviselik. Az Orosz Premier League összetételét évente frissítik. A bajnokság végén a legrosszabb eredményeket mutató két csapatot alacsonyabb rangú osztályba küldik, és ebből ellenkezőleg a két legjobb csapat kerül áthelyezésre. Tudjon meg többet arról, hogy melyik futballklub részt vesz az új Premier League-ben, olvassa tovább.

rfpl csapat logók

ranglistán

Az FC frissített összetétele, amely az orosz bajnokságban és a 2019-2020-as labdarúgásban fog játszani, magában foglalja.

zenit

A szentpétervári csapat, aki az előző bajnokságban megnyerte a bajnokságot. Jelenleg az első helyezett a rangsorban. Az új évben a Petersburgers már három mérkőzést játszott, mindegyikben nyert. Eddig a résztvevő csapatok közül a legtöbb pont a Zenith - 10. Az elemzők meg vannak győződve arról, hogy a bajnoki címet megvédve a St. Petersburg FC nyeri meg ezt a bajnokságot.

Krasnodar

A Krasznodar-csapat a Zenit egyik fő riválisa. Az utolsó bajnokságban a harmadik helyet szerezte meg, de a második helyezettben az állásalapon helyezkedett el. És bár az az év kezdődött, hogy a Krasnodar 0: 1 pontszámmal legyőzte az Akhmatot, a következő két játékban visszatértek és nyertek. Jelenleg Krasnodarnak 7 pontja van, és a negyedik helyen áll.

mozdony

Az elmúlt bajnokságban a nagyvárosi csapat második helyen helyezkedett el, de pontok alapján harmadik lett. A mozdony a Zenit másik komoly versenytársa az RPL-ben. Az új évben a maszkoviták már négy játékot tartottak. Kettőjük a főváros FC győzelmével zárult le, az egyik döntetlenvel, és csak egy vereséggel. Eddig a Lokomotiv 7 ponttal rendelkezik, és a hetedik helyen áll a ranglistán, de az elemzők úgy vélik, hogy minden esélye van magasabbra emelkedni.

Lokomotiv zászló

CSKA

Egy másik nagyvárosi klub, amely elhatározta, hogy megnyeri ezt a bajnokságot. A tavalyi év végén a csapat a negyedik helyen volt. Az újév eddig sikeresen fejlődik a moszkviták számára. Miután elvesztette az első játékot, az FC rehabilitált és a következő 3-at nyerte. Jelenleg a CSKA 9 ponttal rendelkezik, és a második helyezett a versenyen.

fegyverraktár

A tulai csapat jó eredményt mutatott az elmúlt bajnokságban, az ötödik helyet szerezve. Ebben az évben a tulai játékosok továbbra is feladják az ellentmondásos mérkőzéseket, két győzelmükkel, egy vereséggel és egy döntetlenvel. Jelenleg a csapatnak 7 pontja van, ami lehetővé teszi a hatodik helyet a versenyen.

Rostov

Tavaly a Rostov FC csak a hatodik helyet foglalta el. Az új bajnokságon a csapat úgy tűnt, hogy szándékában áll nyerni, ha nem nyeri meg, akkor a díjat. Jelenleg Rostov négy mérkőzést töltött, két győzelmet nyert és kétszer kötött össze. A csapatnak már 8 pontja van, és a versenyen a harmadik helyezett.

dinamó

Az egykori rangos Moszkva FC továbbra is veszít osztályzatokból. Az utolsó bajnokságban csak a hetedik helyen maradhatott. Az új évben a moszkviták helyzete sem a legjobb. A négy játék közül a Dinamónak csak egy győzelme, két döntetlen és egy vesztesége van. A Moscow FC eddig csak a 10. helyen áll a versenyen, 5 ponttal rendelkezik.

Dynamo Moscow logó

Urál

Jekatyerinburgi csapat továbbra is átlagos eredményeket mutat. Miután a tavalyi bajnokságon nyolcadik helyet szereztek, az Urál azonban az ötödik helyre emelkedett. A csapatnak két győzelme van, egy döntetlen és csak egy vereség.Jekaterinburgi lakosai 7 pontot szerezve hamarosan körüljuthatnak Krasznodaron és felzárkózhatnak Rostovba.

Ez a Premier League 2019-2020 csapat hiányos listája, ám a szakértők elég alacsonynak ítélik meg a többi résztvevő kilátásait.

kívülállók

Az elemzők szerint a fennmaradó 8 labdarúgó-klub valószínűleg nem válik a bajnokságba, vagy nem szerepel a ranglistán. Ez a lista a következőkből áll: