Novi oblik FC Lokomotiva 2019-2020

Novi oblik FC Lokomotiva za 2019.-2020

Fotografije nove uniforme Lokomotiva FC za 2019. - 2020. objavljene su na klupskom web mjestu prošlog mjeseca. Kompleti imaju ekskluzivni dizajn, ali tradicionalna paleta boja je u potpunosti sačuvana. Kao i prošle sezone, opremu je razvio tehnički sponzor - američka tvrtka Under Armor.

Osnovni komplet

Under Armor nije najpoznatiji dobavljač sportske opreme u klupskom europskom nogometu, ali Amerikanci su klubu mogli predstaviti modele sa zanimljivim malim detaljima. Izrađene su na osnovi elastičnog materijala u kojem su poboljšane termostatske karakteristike i osigurana lakoća. Dizajn proizvoda, paleta boja i tradicionalni logotip ključa prikazuju klasične željezničke atribute tipične za klub.

Domaća verzija novog oblika lokomotive za sezonu 2019.-2020. Izrađena je u crvenoj i zelenoj boji. Majica zelena s crvenim rubom na rukavima i ovratniku i logotipom Ruskih željeznica na prsima. Dugi rukavi, poput gamaša, zeleni su, a kukavice crvene.

Domaći obrazac FC Lokomotiv za sezonu 2019-2020

Tim je već odigrao jednu domaću utakmicu u novom obliku. U uvodnom kolu ruske Premijer lige navijači su vidjeli glavni set FC Lokomotiva u sezoni 2019-2020. Utakmica s Kazanom Rubinom završila je neriješeno 1: 1.

Zamjenski komplet

Obrazac za goste napravljen je u bijeloj i zelenoj boji. Prema službenim informacijama, u procesu razvoja drugog seta dizajneri su se usredotočili i na atribute najduže željeznice na svijetu. U takvoj opremi pred nama su samo pobjede, što je potvrdila i igra sa Zenitom.

Obrazac za goste FC Lokomotiv za sezonu 2019.-2020

Gostujući set pripao je utakmici za ruski Superkup, gdje se Loko sastao s prvakom države - St. Petersburg Zenitom i zasluženo pobijedio rezultatom 3: 2.

Rezervni kit

Treća opcija izrađena je u potpunosti u grafitnoj nijansi. Dodatni crveni umetci nalaze se na vrhu majica.

FC Lokomotiv rezervni obrazac za sezonu 2019-2020

Tim još nije koristio komplet u službenim igrama. Planirano je da se rezervni kit koristi prije početka utakmica grupne faze Lige prvaka.

UNDER ARMOR je prije godinu i pol počeo stvarati uniformu Lokomotiva za sezonu 2019-2020, tako da je 100% ekskluzivna. Partnerstvo kluba s dobavljačem pruža igračima opremu ne samo za glavni i omladinski tim, već i za ženski tim, kao i akademiju nogometnog kluba.

Zvijezde: 1Zvijezde: 2Zvijezde: 3Zvijezde: 45 zvijezda (Još nema ocjene)